Hotel GAVURKY *** | tel.: 041 500 35 02 | mob.: 00421 903 459 478 | fax: 041 500 35 04 | email: recepcia@hotelgavurky.sk

Samostatný Blog

Toto je samostatný blog.
MALÁ FATRA Tourist Card
23 jan

MALÁ FATRA Tourist Card

MALÁ FATRA Tourist Card

je zľavová karta, prostredníctvom ktorej získavate ako ctený návštevník regiónu Malá Fatra lákavé benefity a cenové zvýhodnenia až do výšky 50% u našich zmluvných partnerov a počas zimnej turistickej sezóny ju môžete vyžiť napr. na zakúpenie zľavnených skipasov, lyžiarske školy, požičovne výstroje a skiservisy v regióne Malá Fatra a blízkom okolí. Pokiaľ sa nemáte ako dostať na svah alebo zo svahu, s Tourist Card Vás tam aj naspäť lacnejšie odvezie Terchovský vláčik. Po celodennej lyžovačke môžete lacnejšie relaxovať vo vodných a saunových svetoch kúpeľov, aquaparku alebo v štýlových hotelových wellness centrách. Ak nebude niektorý deň priať počasie, určite sa vyberte do jedného z našich múzeí alebo na predstavenie do Mestského či Bábkového divadla v Žiline. Nezabudnite si vybrať taktiež z ponuky kvalitných reštaurácii a vychutnať si kulinárske umenie lokálnej gastronómie a pred odchodom domov výhodne zakúpiť pekný suvenír.

Získajte ju u nás k pobytu
Vašu osobnú personifikovanú MALÁ FATRA Tourist Card Vám bezplatne vystavíme priamo na recepcii nášho ubytovacieho zariadenia (hotela/penziónu/chaty) pri ubytovaní sa minimálne na 2 noci. Každý člen rodiny (starší ako 6 rokov) získa svoju vlastnú kartu, takže jej výhody si môžete užívať naozaj všetci.

Platnosť karty
MALÁ FATRA Tourist Card je platná počas celého Vášho pobytu u nás, od dňa Vášho príchodu až do 24 hodiny v deň odchodu.

Využívanie benefitov a zliav
Kartu majte vždy pri sebe, preukážte sa ňou u našich zmluvných partnerov označených nálepkou „Tu platí MALÁ FATRA Tourist Card“ a využívajte jej výhody pri čerpaní skvelých benefitov a zliav počas celého Vášho pobytu. Mapu ako aj kompletný zoznam partnerov nájdete v infoletáku nižšie.

Veríme, že Vám táto karta prinesie plnohodnotnejší zážitok z Vašej dovolenky. Prajeme Vám krásny pobyt v našom regióne!

Ďalšie informácie o produkte ako aj Všeobecné obchodné podmienky MALÁ FATRA Tourist Card nájdete na: www.regionmalafatra.sk

MALÁ FATRA Tourist Card

MALÁ FATRA Tourist Card