Hotel GAVURKY *** | tel.: 041 500 35 02 | mob.: 00421 903 459 478 | fax: 041 500 35 04 | email: recepcia@hotelgavurky.sk

Reštaurácia

Reštaurácia hotela Gavurky má kapacitu 52 miest. Ochutnať môžete zo širokého sortimentu vynikajúcich jedál.

Reštaurácia hotela Gavurky má kapacitu 52 miest. Ochutnať môžete zo širokého sortimentu vynikajúcich jedál. Našou zásadou je ponúknuť Vám chutné jedlá, ktoré nebudú vytvárané z polotovarov. V prípade, že patríte do skupiny celiatikov, ochotne Vám pripravíme jedlo podľa vašich požiadaviek z kvalitných bezlepkových surovín.

Okrem toho Vám ponúkame bohatý výber alkoholických a nealkoholických nápojov a čerstvo pomletú a pripravenú kávu, ktorú si určite zamilujete.

K dispozícii je aj vyhrievaná zimná terasa s prístupom na detské ihrisko, ktoré ocenia predovšetkým vaše ratolesti.

V letných mesiacoch môžete využiť drevený brloh s ohniskom priamo za hotelom, kde si môžete pripraviť grilované špeciality a vychutnať pohľad na okolitú prírodnú scenériu.

Súčasťou reštaurácie je aj salónik, ktorý v prípade potreby slúži ako konferenčná miestnosť. Je oddeliteľný stenou a zaručí absolútne súkromie pre účastníkov školenia.

Počas mimosezóny sú v reštaurácii hotela Gavurky podávané len raňajky. Obedy a večere podávame v Jánošíkovej kolibe, ktorá sa nachádza hneď vedľa hotela. V ponuke je široký výber regionálnych jedál pripravovaných poctivo a s vášňou. Na všetky jedlá a nápoje si môžu naši hostia uplatniť 10 % zľavu. V prípade firemných večierkov je možné zabezpečiť stravovanie aj v hotelovej reštaurácii.